Úvodní stránka » Novinky » Xbox nebo iPad 2 zdarma k SSL certifikátům

Xbox nebo iPad 2 zdarma k SSL certifikátům

(Brno, 1. 3. 2012) Jako největší prodejce SSL certifikátů v ČR nabízíme pro naše zákazníky naprosto unikátní nabídku. Ke všem objednávkám certifikátů Thawte Wildcard a Verisign EV nyní zdarma dostanete herní konzoli Xbox 360 nebo tablet iPad 2! Jsme velmi rádi, že pro Vás jako Thawte a VeriSign Platinum Partner můžeme nachystat tyto úžasné dárky.

Thawte Wildcard + Xbox 360 zdarma

Thawte Wildcard  certifikát zabezpečí všechny vaše domény 3. řádu v rámci hlavní domény, hodí se tedy pro zabezpečení všech subdomén (*.nazevdomeny.cz).  Certifikáty Thawte jsou standardně podporovány všemi webovými prohlížeči a jsou tedy plně důvěryhodné. Pokud plánujete zabezpečit neomezené množství domén 3. řádu, je pro vás tento wildcard certifikát nejlepší volbou.

VeriSign EV + iPad 2 zdarma

Prestižní SSL VeriSign EV (Extended Validation) certifikát poskytuje nejvyšší stupeň ověření vaší společnosti a je v prohlížečích identifikován výraznou zelenou barvou v adresním řádku. To deklaruje vyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení. Certifikáty VeriSign používá většina významných světových společností, pro které je prioritou ochrana citlivých dat zákazníků. Využití nachází především v bankovním sektoru, finančních a vládních institucích nebo významných internetových obchodech.

  
Podrobné informace o nabízené akci najdete na našich stránkách ssl.czechia.com.


Všeobecné podmínky akce

  • Akce platí pro všechny (new i renew) objednávky SSL certifikátů Thawte Wildcard, VeriSign Secure Site EV a VeriSign Secure Site Pro EV. Uvedený certifikát lze objednat na 1 nebo 2 roky.
  • Akce platí od 1. 3. 2012 do odvolání, minimálně však do 30. 4. 2012 prodlouženo do 31. 5. 2012.
  • Daňový doklad na SSL certifikát bude obsahovat dvě položky: objednaný SSL certifikát a položku Xbox/iPad 2 v hodnotě 1 Kč.
  • Výzva k úhradě musí být uhrazena nejpozději v den její splatnosti. Nárok na Xbox nebo iPad 2 vzniká až po uhrazení této výzvy.
  • Xbox nebo iPad 2 bude odeslán na konci měsíce následujícího po měsíci, kdy došlo k uhrazení objednávky.
  • Xbox nebo iPad 2 bude odeslán na kontakt vyplněný v objednávce.
  • Akci nelze kombinovat s dalšími slevami, ani partnerskými.
  • Pokud není uvedeno jinak, ceny jsou bez DPH.

Kontakt

ZONER software, a.s.
Nové sady 18, 602 00 Brno
+420.543257244
FAX +420.543257245

Oblíbené odkazy